// Added by Avo for animated gif Įmonės aprašymas | ACE Logistics
Namo Apie mus Įmonės aprašymas

Įmonės aprašymas

UAB ACE Logistics kartu su kitomis ACE Logistics grupės įmonėmis teikia krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visose Baltijos šalyse.

Visą ACE Logistics siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“. Sparčiai tobulėjant transporto ir logistikos paslaugoms, ypač svarbios yra paslaugų tiekėjo žinios ir profesionalumas, nes tik profesionalus tiekėjas gali pasiūlyti patį geriausią krovinių gabenimo, sandėliavimo, išskirstymo būdą. Šiais laikais svarbi ne tik konkreti transportavimo paslauga (gabenimas iš punkto A į punktą B), bet ir visos kitos su ja susijusios paslaugos. O tokį platų paslaugų spektrą įmanoma pasiūlyti tik turint patikimą partnerių ir subkontraktorių tinklą, naujausias informacines technologijas, išsamias žinias apie kiekvienos šalies ekonominę ir kultūrinę specifiką. Tai neįmanoma be profesionalių savo sritį išmanančių darbuotojų.

UAB ACE Logistics teikia šias paslaugas:

  • Krovinių gabenimas oro transportu;
  • Krovinių gabenimas žemės transportu;
  • Krovinių gabenimas jūrų transportu;
  • Muitinės formalumų tvarkymas ir krovinių gabenimas Lietuvoje.

Kitos paslaugos:

  • Krovinių draudimas;
  • Krovinių judėjimo stebėjimas.

Pastaraisiais metais vis daugiau klientų naudojasi ACE Logistics paslaugomis. Tai mus džiugina ir įkvepia tolesniam tobulėjimui. UAB ACE Logistics yra įsikūrusi Vilniuje, netoli tarptautinio oro uosto. Šiuo metu įmonėje dirba 25 darbuotojai.

Kontaktinė informacija:

ACE Logistics UAB
Dariaus ir Girėno str. 81
02189 Vilnius, Lietuva
Tel. (8-5) 2104 014
Faksas: (8-5) 2104 037
El. paštas: ace@ace.lt
http://www.ace.lt
Banko rekvizitai:
SEB Vilniaus bankas AB
Gedimino pr. 12
01103 Vilnius, Lietuva
SWIFT: CBVI LT 2X
IBAN LT087044060001131168