// Added by Avo for animated gif Jūrų transportas | ACE Logistics
Namo Paslaugos Jūrų transportas

Jūrų transportas

Jūrų transportas – tai visų pirma neribotas patikimumas ir praktiškai jokių gabaritų ar svorio limitų, nes tokiu būdu galima gabenti net ir pačius didžiausius, bet kokio tipo krovinius. Krovinių gabenimas jūra, reikalauja ypatingo atsakingumo ir įdirbio, kuriuo galime pasigirti, o svarbiausia, jog stengiamės tobulėti su kiekvienu užsakymu, taigi galime Jums pasiūlyti tikrai kokybiškas krovinių gabenimo jūra paslaugas. Platus mūsų įmonės partnerių tinklas ir verslo kontaktai su daugybe tarptautinių laivininkystės kompanijų – tai galimybė Jums pasiūlyti ne tik pilnų konteinerių (FCL), bet ir smulkių krovinių (LCL) gabenimą jūromis.

LCL – dalinių krovinių gabenimas

Dalinių krovinių (LCL) gabenimas jūra – mūsų kasdieninis darbas. LCL kroviniai gabenami reguliariai pagal aiškų grafiką ir maršrutą. LCL kroviniai tiesiogiai išgabenami iš šių uostų:

  • Shanghai
  • Ningbo
  • Hong Kong
  • Kaoshiung
  • Keelung
  • Busan
  • New York
  • Los Angeles

Iš kitų Tolimųjų Rytų ir Amerikos uostų LCL gabenami per aukščiau paminėtus uostus, o iš kitų pasaulio regionų – per Hamburgo ir Bremenhaveno uostus. Taigi Jūsų kroviniai gali pasiekti praktiškai visus pasaulio regionus, todėl galite turėti prekybinius partnerius visame pasaulyje!
LCL kroviniai pristatomi į ACE Logistics terminalą Vilniuje arba  užsakovo nurodytu adresu.

FLC – pilnų konteinerių gabenimas

ACE Logistics atstovauja tarptautines kompanijas. Šis bendradarbiavimas suteikia mūsų klientams ypatingas galimybes gabenti krovinius jūra. Partnerių perkamoji galia ir lankstumas – pagrindiniai bruožai, išskiriantys mūsų siūlomas paslaugas.

Standartinių jūrinių konteinerių matmenys:

jūrų transportas

Palečių skaičius telpantis į standartinius jūrinius konteinerius (vienu aukštu):

juru transportas

Kitos paslaugos:
– suteikiame visas logistikos paslaugas Lietuvoje ir užsienio šalyse,
– organizuojame krovinių paėmimą ir pristatymą “nuo durų iki durų”,
– pranešame apie krovinio paruošimą išsiuntimui,
– apdraudžiame krovinius nuo visų rizikų gabenimo metu,
– tvarkome importo ir eksporto formalumus ir t.t. .

Mūsų kontaktai:

Pardavimų skyrius:
Tel. (8 5) 2106 107
Mob. tel. (8 610) 60556

Operacijų skyrius:
Tel. (8 5) 2106 104; (8 5) 2104 036
Mob. tel. (8 614) 04305; (8 616) 14751

Susisiekite su mumis jau šiandien ir mes rasime bendrą sprendimą, Jūsų kroviniui gabenti! Jūrų transportas – tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame kokybiškai, profesionaliai ir visada laiku, taigi pasirinkdami mus, tikrai nesuklysite, o priartėsite prie dar geresnio verslo operacijų valdymo ir Jūsų neberibos jokie vandenys!