Istorija

Istorija
1996 m. „ACE Logistics“, UAB,  įsteigta 1996 metų spalį. Įmonės akcinį kapitalą valdo Estijos kompanija „ACE Logistics Group“. 1997 m. „ACE Logistics“ buvo viena pirmųjų krovinių ekspeditorių oro transportu Lietuvoje po nepriklausomybės atkūrimo 1990 m.
1997 m. atspirties metai tolesniam „ACE Logistics“ vystymuisi. Įmonė mezga ilgalaikius ryšius su užsienio partneriais.
1998 m. „ACE Logistics“ tampa Pasaulinės vežėjų oro transportu organizacijos WACO nare. Priklausydami šiai organizacijai, palaikome ryšius su partneriais daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.
2000 m. „ACE Logistics“ klientams pasiūlomos naujos paslaugos – krovinių gabenimas žemės ir jūrų transportu. Paslaugų kiekio išplėtimas rodo ilgalaikę įmonės strategiją, pagal kurią pristatome Baltijos šalių regioną kaip bendrą vienetą. Sparčiai vystoma krovinių gabenimo žemės transportu paslauga. Pradeda funkcionuoti reguliari linija tarp Pietų Vokietijos ir Baltijos šalių.
2001 m. „ACE Logistics“ išlieka viena iš lyderių krovinių ekspedijavimo oro transportu srityje. Taip pat sparčiai plečiama krovinių, gabenamų žemės transportu, geografija. „ACE Logistics“, specializuodamasi teikti aukštos kokybės paslaugas, atidaro reguliarius maršrutus iš pramoninės Vokietijos, Italijos ir Olandijos.
2002 m. rinkoje pristatomos naujos paslaugos: „ace Priority“, „ace Standart“ ir „ace Economy“.
2003 m. klientų susidomėjimo sulaukia ekonominis paslaugos variantas „oras plius žemė“. Nedideli kroviniai gabenami jūrų transportu: be jau egzistuojančios tiesioginės linijos iš Honkongo atidaromos tiesioginės linijos iš Šanchajaus ir Kilungo (Keelung / Kaoshiung). Žemės transportu kroviniai iš Pietų Vokietijos gabenami du kartus per savaitę. 2003 m. rudenį „ACE Logistics“  įsikuria moderniose patalpose Dariaus ir Girėno g. 113 A, Vilniuje.
2005 m. aktyvių permainų metai: pavasarį įdiegiama nauja gabenamų krovinių valdymo programa, kroviniai iš Vokietijos žeme pradedami vežti 4 kartus per savaitę, kroviniai „oru ir žeme“ reguliariai gabenami kelis kartus per savaitę; užsakymai ir krovinių judėjimas kontroliuojamas tiesiogiai susijungus su partnerio „Dachser“ sistema; aktyviai plečiama jūra gabenamų krovinių geografija ir galimybės.
2006 m. kovo mėnesį „ACE Logistics“ pradeda teikti naują paslaugą – reguliarų eksportuojamų krovinių gabenimą žemės transportu. Kroviniai iš Lietuvos kiekvieną penktadienį  išvyksta į Dortmundą, iš kurio paskirstomi ir pristatomi iki gavėjo durų Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Anglijoje, Airijoje, Liuksemburge, Italijoje, Čekijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Portugalijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Maroke.
2007 m. nuo vasario mėnesio krovinius iš Olandijos, Belgijos ir Liuksemburgo „ACE Logistics“ gabena 2 kartus per savaitę. Todėl gabenimo „nuo durų iki durų“ laikas sutrumpėja iki 96 valandų. 2007 m. balandžio mėnesį „ACE Logistics“  pradeda bendradarbiauti su nauju partneriu Italijoje FERCAM s.p.a.
2007 m. birželio mėnesį atidaroma nauja reguliari linija iš Hamburgo į Lietuvą. Šiuo metu iš Vokietijos „ACE Logistics“ krovinius išveža 7 kartus per savaitę.
2010 m. vasario mėnesį Kelių transporto skyrius pradeda teikti paslaugų grupę, pavadintą entargo. Nuo šiol kroviniai atgabenami ir išgabenami iš Lietuvos kiekvieną darbo dieną, taip užtikrinant, kad „grupinis“ ar „dalinis“ krovinys bus patikimai ir greitai nugabentas daugelyje Europos šalių.
2011 m. spalio mėnesį įregistruojama dukterinė įmonė „ACE Logistics BEL“ Minske, Baltarusijoje. Įmonėje pradėtos teikti paslaugos, panašios į kitų „ACE Logistics“ grupės įmonių paslaugas. Lietuvos ir Baltarusijos įmonių tarpusavio bendradarbiavimas labai svarbus, nes Lietuva, kaip Baltarusijos prekių tranzito šalis, atlieka svarbų vaidmenį tiek jūros, tiek kelių transporto srityje. 2011 m. rudenį pradedamas reguliarus pilnų, dalinių ir mažų krovinių gabenimas į Rusiją, Baltarusiją ir Kaliningradą.
2012 m. liepos mėnesį „ACE Logistics“ perkelia savo veiklą į naujai pastatytas patalpas „Airport Business Park“ teritorijoje, Dariaus ir Girėno g. 81, Vilnius. 1599 m2 ploto patalpose 399 m2 užima biuras, likusius 1200 m2 – sandėlis. Pradedamos siūlyti sandėliavimo paslaugos. 2012 m. rudenį „ACE Logistics BEL“ išplečia veiklą – gabena oro ir jūrų transportu.
2012 m. gruodžio mėnesį „ACE Logistics“ transporto ir logistikos konkurse „Lietuvos transporto lyderiai“ pelno prestižinį apdovanojimą „Metų ekspeditorius 2012“. Apdovanojimas suteiktas įvertinus apyvartos ir pelno augimą, krovinių skaičiaus didėjimą, vykdytus naujus projektus, svarbius ūkio augimui, geografinę plėtrą į Baltarusiją bei įmonės reputaciją.
2013 m. kovo mėnesį įdiegiama kelių transporto sistema „Intra Baltic“. Tai kasdieniai pervežimai tarp mūsų partnerių maršrutais Estija–Latvija–Lietuva. Tokiu būdu minimalizuojamos kovinių gabenimo kainos bei sutrumpinamas pristatymo laikas.
2013 m. gegužės mėnesį gaunamas leidimas steigti A tipo muitinės sandėlį „ACE Logistics“ sandėlyje įrengtoje teritorijoje.
2016 m. gruodžio mėnesį „ACE Logistics“ suteikti du tarptautiniai standartai: ISO 9001:2008 Kokybės vadybos sistemos standartas ir ISO 14001:2004 Aplinkos vadybos sistemos standartas.
Įmonę vertino tarptautinė sertifikavimo įstaiga „Bureau Veritas Quality International“ ir nustatė, kad ji atitinka vadybos sistemos standartų reikalavimus.
2017 m. liepos mėnesį „ACE Logistics“ išsikelia į naujas modernias patalpas adresu Jurgio Dobkevičiaus g. 10, LT-02189, Vilnius. Nuo šiol bendras sandėlio plotas – 2200 m².
2017 m. rugpjūčio mėnesį įmonė gauna AEO (Authorised Economic Operator) leidimą.

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt