Transportas iš/į Daniją

Transportas iš/į Daniją

„ACE Logistics“ automobiliai į Skandinaviją iš Lietuvos išvyksta kiekvienos darbo dienos vakarą. Bendradarbiaudami su viena didžiausių Europos logistikos įmonių, mes organizuojame operatyvų krovinių pristatymą Danijoje.

Transportavimo užsakymus tos pačios dienos išvykimams priimame iki 12 val.*, o eksportuoti siuntas reiktų paruošti ne vėliau kaip iki 14 val.
(*Vilniuje ir rajone, Kaune).

Į Daniją krovinius pristatome per 3–5 darbo dienas (priklausomai nuo kelionės tikslo (skaičiuojama be paėmimo dienos)), o naudojantis greitąja gabenimo paslauga „aceSpeed“ – 1–2 darbo dienomis greičiau. Jei siunta itin skubi, galime pasiūlyti specialų gabenimą pagal kliento norus ir galimybes. Mūsų pranašumas, kad prireikus galime pasitelkti greitąjį įprastą transportą, taip pat specialųjį transportą, ir taip pasiūlyti pigesnius transportavimo tarifus bei lankstų pristatymą.

Maksimalūs per terminalus siunčiamų pakuočių matmenys gali būti 2,4 × 1,8 × 2,2 m, o didžiausias padėklo svoris – iki 1000 kg.
Jei kroviniai didesni, siūlome tiesioginį dalinių ir pilnų krovinių gabenimą.

Taip pat kasdien gabename krovinius iš bet kurios Danijos vietos į Lietuvą. Kroviniai greitai ir patikimai gabenami per terminalų tinklą. Jei užsakymą pateiksite iki 16 val. – krovinį paimsime kitą darbo dieną.
Jei gabenimas per terminalus netinka, atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome tiesiogiai gabenti pilnus ir dalinius krovinius.

Transportavimo paslaugas patogiai ir operatyviai galite užsakyti per „e-ace“ sistemą, kurioje taip pat galima sekti krovinio judėjimą ir apskaičiuoti transportavimo kainą. Kreipkitės dėl registracijos Kreipkitės dėl registracijos čia.

Vakarų Europa

Airija

Austrija

Belgija

Jungtinė Karalystė

Lenkija

Liuksemburgas

Olandija

Prancūzija

Šveicarija

Vokietija

Rytų Europa

Baltarusija

Čekija

Bulgarija

Kroatija

Rumunija

Slovakija

Slovėnija

Ukraina

Vengrija

Pietų Europa

Graikija

Ispanija

Italija

Portugalija

Turkija

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt