Transportas iš/į Norvegiją

Transportas iš/į Norvegiją

„ACE Logistics“ automobiliai iš Lietuvos į Skandinaviją išvyksta kiekvienos darbo dienos vakarą. Į Norvegijos Karalystę prekės gabenamos per Stokholmo terminalą, iš kurio sunkvežimiai kasdien važiuoja į Oslą. Bendradarbiaudami su viena didžiausių Europos logistikos įmonių ir vietiniais partneriais, mes organizuojame muitinės formalumų sutvarkymą ir operatyvų krovinių pristatymą Norvegijoje.

Transportavimo užsakymus tos pačios dienos išvykimams priimame iki 12 val.*, o eksportuoti siuntas reiktų paruošti ne vėliau kaip iki 14 val.
(*Vilniuje ir rajone, Kaune).
„ACE Logistics“ taip pat gali sutvarkyti muitinės formalumus.

Į Norvegijos centrinę ir pietinę dalis paprastai pristatome per 4–6 darbo dienas, priklausomai nuo kelionės tikslo (skaičiuojama be paėmimo dienos), o naudojantis „aceSpeed“ greitąja paslauga – 1–2 darbo dienomis greičiau. Vežant į tolimus Šiaurės Norvegijos rajonus reiktų pridėti 2–4 darbo dienas. Jei krovinys itin skubus, galime pasiūlyti specialų gabenimą pagal kliento norus ir galimybes. Mūsų pranašumas yra tai, kad prireikus galime sujungti greitąjį įprastą transportą su specialiuoju transportu, ir pasiūlyti pigesnius transportavimo tarifus bei lankstų pristatymą.

Maksimalūs per terminalus siunčiamų pakuočių matmenys gali būti 2,4 × 1,8 × 2,2 m, o didžiausias padėklo svoris – iki 1000 kg.
Jei krovinys didesnis, siūlome tiesioginį dalinių ir pilnų krovinių gabenimą.

Taip pat kasdien vežame krovinius iš bet kurios Norvegijos vietos į Lietuvą. Kroviniai greitai ir patikimai gabenami per terminalų tinklą. Jei užsakymą pateiksite iki 16 val. – krovinį paimsime kitą darbo dieną.
Jei gabenimas per terminalus netinka, atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome tiesioginį pilnų ir dalinių krovinių gabenimą.

Transportavimo paslaugas patogiai ir operatyviai galite užsakyti per „e-ace“ sistemą, kurioje taip pat galima sekti krovinio judėjimą ir apskaičiuoti transportavimo kainą. Kreipkitės dėl registracijos Kreipkitės dėl registracijos čia.

Vakarų Europa

Airija

Austrija

Belgija

Jungtinė Karalystė

Lenkija

Liuksemburgas

Olandija

Prancūzija

Šveicarija

Vokietija

Rytų Europa

Baltarusija

Čekija

Bulgarija

Kroatija

Rumunija

Slovakija

Slovėnija

Ukraina

Vengrija

Pietų Europa

Graikija

Ispanija

Italija

Portugalija

Turkija

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt