Kelių transportas

Kelių transportas

„ACE Logistics“ greitai ir patikimai teikia kelių transporto paslaugas visoje Europoje

Ilgametė „ACE Logistics“ patirtis ir platus kelių transporto paslaugų spektras leidžia klientams pasiūlyti geriausius logistikos sprendimus. ACE kelių transporto paslaugas teikia daugiau nei 25 metus, taigi Jus aptarnaus šios srities ekspertai.
Bendradarbiaudami su savo partneriais, kiekvieną dieną gabename krovinius visoje Europoje. „ACE Logistics“, turinti terminalus Taline, Rygoje ir Vilniuje, yra europinio terminalų tinklo dalis. Reguliarūs maršrutai kasdien jungia šio tinklo terminalus. ACE terminalai Baltijos šalyse yra integrali tinklo dalis tiek importo, tiek eksporto kryptyse. Užtikriname saugų ir greitą krovinių pristatymą į įvairias Europos vietas. Be įprastų prekių gabenimo, vežame pavojingus krovinius (ADR), taip pat siunčiame dalinius ir pilnus krovinius.

„ACE Logistics“ kelių transporto paslaugos

Platus teikiamų paslaugų spektras padės išsirinkti tinkamiausią sprendimą kiekvienam kroviniui

aceFlex

standartinė ir patikima gabenimo paslauga per terminalus

aceFlex yra standartinė pristatymo per terminalus paslauga, skirta pristatyti krovinius į verslo įmones (B2B). Paslauga užtikrina kasdieninį krovinių paėmimą ir priimtiną gabenimo laiką. Ši paslauga puikiai tinka gabenant prekes, kai nėra nustatytas pakrovimo ir iškrovimo terminas.

aceFix

jei svarbi pristatymo data

aceFix yra pristatymo į verslo įmones paslauga (B2B) su fiksuota pristatymo data. Verta pasinaudoti šia paslauga, kai svarbus konkretus pakrovimo ir iškrovimo laikas.

aceSpeed

kai pristatymo laikas yra prioritetas

aceSpeed yra skubus gabenimas į verslo įmones (B2B) su prioritetiniu aptarnavimu terminaluose. Paslauga užtikrina kasdieninį krovinių paėmimą ir greitą gabenimą.

aceSpeed10

aceSpeed10 yra skubus krovinių pristatymas į verslo įmones (B2B) iki 10 val. Paslauga galioja gabenant krovinius į Austriją, Liuksemburgą, Vokietiją, Čekiją ir Vengriją.

aceSpeed12

aceSpeed12 yra skubių krovinių pristatymas į verslo įmones (B2B) iki 12 val. Paslauga galioja gabenant krovinius į Austriją, Belgiją, Olandiją, Liuksemburgą, Vokietiją, Daniją, Čekiją ir Vengriją.

aceLTL/FTL

daliniai ir pilni kroviniai

aceLTL/FTL paslauga skirta didelių krovinių gabenimui. Taip pat ji tinkama kroviniams, kurie negali būti vežami per terminalus.

aceSpecial

specialus sprendimas

aceSpecial yra krovinių gabenimas atskira transporto priemone, norint kuo greičiau nuvykti iš pradžios taško į paskirties vietą. Mūsų pranašumas yra galimybė prireikus derinti specialųjį transportą su įprastiniu transportu, kad būtų užtikrintas optimaliausias sprendimas kritiškai svarbių siuntų atveju.

aceB2C

pristatymas privatiems asmenims, kai prekės krovininiu automobiliu su liftu atvežamos iki durų. Pristatymo laikas iš anksto derinamas su gavėju. Paslauga teikiama daugelyje Europos šalių.

aceB2C plus

pristatymas privatiems asmenims, kai prekes į gavėjo patalpas pristato vairuotojas kurjeris. Didžiausias vienos pakuotės svoris – 30 kg, o matmenys – 120x60x60 cm. Paslauga taip pat apima transporto pakuotės išvežimą. Pristatymo laikas iš anksto derinamas su gavėju. Darbo dienomis prekes galime atvežti iki 20 val., šeštadieniais – iki 12 val. Paslauga teikiama Austrijoje, Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge, Vokietijoje ir Čekijoje.

aceB2C premium

pristatymas privatiems asmenims, kai prekes į gavėjo patalpą atgabena du darbuotojai. Viena pakuotė gali sverti iki 100 kg, maksimalus ilgis – 240 cm. Paslauga taip pat apima transporto pakuotės išvežimą. Pristatymo laikas iš anksto derinamas su gavėju. Darbo dienomis prekes galime atvežti iki 20 val., šeštadieniais – iki 12 val. Šiuo metu paslauga teikiama Austrijoje ir Vokietijoje.

Siūlome išbaigtą sprendimą

Be tarptautinių vežimų, „ACE Logistics“ Lietuvoje siūlo ir kitas krovinių tvarkymo paslaugas: krovinių išvežiojimą, paskirstymą ir surinkimą, muitinės formalumų tvarkymą, krovinių draudimą ir sandėliavimą.

Jei šiame sąraše neradote Jums tinkamų krovinių vežimo paslaugų, susisiekite su mumis, pasiūlysime sprendimą, atsižvelgdami į konkrečius poreikius.

Baltijos šalys

Estija

Latvija

Lietuva

Vakarų Europa

Airija

Austrija

Belgija

Jungtinė Karalystė

Lenkija

Liuksemburgas

Olandija

Prancūzija

Šveicarija

Vokietija

Rytų Europa

Baltarusija

Bulgarija

Čekija

Kroatija

Rumunija

Slovakija

Slovėnija

Ukraina

Vengrija

Pietų Europa

Graikija

Ispanija

Italija

Portugalija

Turkija

Skandinavija

Danija

Norvegija

Suomija

Švedija

Verta žinoti:

– Standartinis tūrio ir svorio santykis kelių transporte yra 333 kg vienam kubiniam metrui,
– 1 EUR padėklas yra 740 kg,
– 1 FIN padėklas yra 925 kg,
– 1 LDM arba pakrovimo metras yra 1850 kg,
– Vežėjo atsakomybė yra apribota 8,33 SDR vienam bruto kilogramui

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt