Transportas iš/į Suomiją

Transportas iš/į Suomiją

„ACE Logistics“ automobiliai į Suomiją išvyksta iš Lietuvos kiekvieną darbo dienos vakarą. Kroviniai į Helsinkio Vanta terminalą atvyksta naktį arba anksti ryte ir yra perduodami paskirstyti. Suomijoje mūsų partneris turi beveik 30 terminalų, per kuriuos galime užtikrinti operatyvų surinkimo ir paskirstymo organizavimą.

Transportavimo užsakymus tos pačios dienos išvykimams priimame iki 12 val.*, o eksportuoti siuntas reiktų paruošti ne vėliau kaip iki 14 val.
(*Vilniuje ir rajone, Kaune).

Į Suomijos centrinę ir pietinę dalį krovinius paprastai pristatome per 3–4 darbo dienas, priklausomai nuo kelionės tikslo (skaičiuojama be paėmimo dienos), o naudojantis greitąja gabenimo paslauga „aceSpeed“ – 1–2 darbo dienomis greičiau. Siunčiant į tolimus Šiaurės Suomijos rajonus reiktų pridėti 1–2 darbo dienas. Jei siunta ypač skubi, galime pasiūlyti specialų gabenimą pagal kliento norus ir galimybes. Mūsų pranašumas yra tai, kad prireikus galime sujungti greitąjį reguliarųjį transportą su specialiu transportu, ir pasiūlyti pigesnius transportavimo tarifus bei lankstų pristatymą.

Maksimalūs per terminalus siunčiamų pakuočių matmenys gali būti 2,4 × 1,8 × 2,2 m, o didžiausias padėklo svoris – iki 1000 kg.
Jei krovinys didesnis, siūlome tiesioginį dalinių ir pilnų krovinių gabenimą.

Taip pat kasdien gabename krovinius iš bet kurios Suomijos vietos į Lietuvą. Kroviniai greitai ir patikimai vežami per terminalų tinklą. Jei užsakymą pateiksite iki 16 val. – krovinį paimsime kitą darbo dieną.
Jei gabenimas per terminalus netinka, atsižvelgdami į klientų poreikius siūlome tiesioginį pilnų ir dalinių krovinių gabenimą.

Transportavimo paslaugas patogiai ir operatyviai galite užsakyti per „e-ace“ sistemą, kurioje taip pat galima sekti krovinio judėjimą ir apskaičiuoti transportavimo kainą. Kreipkitės dėl registracijos Kreipkitės dėl registracijos čia.

Vakarų Europa

Airija

Austrija

Belgija

Jungtinė Karalystė

Lenkija

Liuksemburgas

Olandija

Prancūzija

Šveicarija

Vokietija

Rytų Europa

Baltarusija

Čekija

Bulgarija

Kroatija

Rumunija

Slovakija

Slovėnija

Ukraina

Vengrija

Pietų Europa

Graikija

Ispanija

Italija

Portugalija

Turkija

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt