Oro transportas

Oro transportas

Oro transportas – viena greičiausių ir patikimiausių transporto rūšių

Mes kartu su partneriais siūlome krovinių vežimą „nuo durų iki durų“ daugiau kaip 150 pasaulio šalių.

„ACE Logistics“ turi žinių, kompetenciją ir licencijas įvairių krovinių gabenimui oro transportu. Mūsų ilgametė patirtis leidžia siūlyti įvairius logistinius sprendimus. Bendradarbiaujame su visomis mūsų regione esančiomis oro linijomis, oro transporto paslaugas teikiame beveik 30 metų. Būkite tikri, kad Jus aptarnaus geriausi savo darbo žinovai.

ACE Logistics oro transporto paslaugos

aceStandard

standartinės paslaugos visoms oro siuntoms

Kroviniai gabenami oro transportu pagal iš anksto suderintą grafiką bei priimtiną gabenimo laiką. Jei standartinis sprendimas netinka, siūlome net keletą alternatyvų.

aceExpress

prioritetinis pristatymo laikas

Skubių krovinių gabenimui. Krovinių pristatymas tiksliu ir garantuotu laiku.

aceCombi

greičio ir kainos santykis

Kroviniai vežami specialiai parinktomis oro linijomis ir ekonomiškai naudingiausiu maršrutu.
Dėl nuolatinių savaitinių konsolidacijų ši paslauga aktuali, kai reikia gabenti krovinį tarp kontinentų, pristatymo laikas nėra griežtai apibrėžtas, o gabenimo kaina yra ypač svarbi.
Modeliuojant greičio ir kainos santykį bei atsižvelgiant į konkrečius kliento pageidavimus, visada galima pasiūlyti optimalų ir priimtiną variantą.
Kita priežastis, dėl kurios ši paslauga tampa vis aktualesnė, tai greitas didelių ir sunkių krovinių vežimas. Ši paslauga naudinga, kai gabenimas jūra netinka dėl ilgo vežimo laiko.

aceSpecial

specialus transportas

Vežame krovinius, kuriems reikalinga speciali priežiūra, pvz., pavojingi kroviniai, greitai gendantys kroviniai, gyvūnai.

Siūlome išbaigtą sprendimą „nuo durų iki durų“

„ACE Logistics“ taip pat siūlo krovinių aptarnavimą tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse: krovinių pristatymą ir surinkimą, muitinės formalumų tvarkymą, sandėliavimą, draudimą.

Verta žinoti:

– tūrio ir svorio santykis oro transporte yra 167 kg vienam kubiniam metrui;
– oro transporto vežėjo atsakomybė yra ribojama 19 SDR vienam bruto kilogramui.

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt