Transportas iš/į Vokietiją

Transportas iš/į Vokietiją

„ACE Logistics“, bendradarbiaudama su viena didžiausių logistikos įmonių Vokietijoje ir Europoje, kasdien reguliariai veža grupinius krovinius Lietuvos į Vokietiją ir iš Vokietijos į Lietuvą. Automobiliai kiekvienos darbo dienos vakarą išvyksta iš Vilniaus į Vokietiją ir atvirkščiai. Kroviniai į Berlyno Šėnefeldo terminalą atvyksta kitą darbo dieną. Pristatymo ir surinkimo paslaugas Vokietijoje teikia daugiau nei 40 mūsų tinklo terminalų, todėl krovinius atvežame labai greitai.

Transportavimo užsakymus tos pačios dienos išvykimams priimame iki 12 val.*, o eksportuoti siuntas reiktų paruošti ne vėliau kaip iki 14 val.
(*Vilniuje ir rajone, Kaune).

Kroviniai į Vokietiją paprastai pristatomi per 3–5 darbo dienas, užsakius standartinę paslaugą, ir 2–4 darbo dienas, užsakius greitąją paslaugą (skaičiuojama be paėmimo dienos).

Kroviniai, išgabenami penktadienį, dažniausiai Vokietijoje pristatomi pirmadienį – antradienį. Jei siunta skubi, siūlome naudotis „aceSpeed10“ ir „aceSpeed12“ paslaugomis. Tokiu atveju prekės pristatomos atitinkamai iki dešimtos valandos ar vidurdienio. Jei pristatyti reikia ypač greitai, taip pat galime pasiūlyti specialų gabenimą pagal kliento norus ir galimybes. Mūsų pranašumas yra galimybė derinti specialųjį transportą su greitu įprastu transportu, todėl klientui galime pasiūlyti palankesnius transportavimo tarifus.

Maksimalūs per terminalus siunčiamų pakuočių matmenys gali būti 2,4 × 1,8 × 2,2 m, o didžiausias padėklo svoris – iki 1000 kg.
Jei krovinys didesnis, siūlome tiesioginį dalinių ir pilnų krovinių gabenimą.

Taip pat kasdien vežame krovinius iš bet kurios Vokietijos vietos į Lietuvą. Kroviniai greitai ir patikimai gabenami per terminalų tinklą. Jei užsakymą pateiksite iki 16 val. – krovinį paimsime kitą darbo dieną.
Jei gabenimas per terminalus netinka, atsižvelgdami į klientų poreikius siūlome tiesioginį pilnų ir dalinių krovinių gabenimą.

Transportavimo paslaugas patogiai ir operatyviai galite užsakyti per „e-ace“ sistemą, kurioje taip pat galima sekti krovinio judėjimą ir apskaičiuoti transportavimo kainą. Kreipkitės dėl registracijos Kreipkitės dėl registracijos čia.

Vakarų Europa

Airija

Austrija

Belgija

Jungtinė Karalystė

Lenkija

Liuksemburgas

Olandija

Prancūzija

Šveicarija

Vokietija

Rytų Europa

Baltarusija

Čekija

Bulgarija

Kroatija

Rumunija

Slovakija

Slovėnija

Ukraina

Vengrija

Pietų Europa

Graikija

Ispanija

Italija

Portugalija

Turkija

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt