Transportas iš/į Švediją

Transportas iš/į Švediją

„ACE Logistics“ automobiliai į Švediją išvyksta iš Lietuvos kiekvieną darbo dienos vakarą. Kroviniai į Stokholmo Tumbos terminalą patenka kitą darbo dieną. Švedijoje mūsų partneris turi 4 didelius terminalus, per kuriuos mes galime užtikrinti operatyvaus surinkimo ir paskirstymo organizavimą.
Transportavimo užsakymus tos pačios dienos išvykimams priimame iki 12 val.*, o eksportuoti siuntas reiktų paruošti ne vėliau kaip iki 14 val.
(*Vilniuje ir rajone, Kaune).

Pristatymo laikas į Švediją paprastai yra 2–5 darbo dienos (priklausomai nuo kelionės tikslo, skaičiuojama be paėmimo dienos), o naudojantis greitąja pristatymo paslauga „aceSpeed“ – 1–2 darbo dienomis greičiau. Jei siunta ypač skubi, taip pat galime pasiūlyti specialų gabenimą pagal kliento norus ir galimybes. Mūsų pranašumas yra tai, kad prireikus galime sujungti greitąjį įprastą transportą su specialiu transportu, ir pasiūlyti pigesnius transporto tarifus bei lankstų pristatymą.

Maksimalūs per terminalus siunčiamų pakuočių matmenys gali būti 2,4 × 1,8 × 2,2 m, o didžiausias padėklo svoris – iki 1000 kg.
Jei krovinys didesnis, siūlome tiesioginį dalinių ir pilnų krovinių gabenimą.

Taip pat kasdien vežame krovinius iš bet kurios Švedijos vietos į Lietuvą. Kroviniai greitai ir patikimai gabenami per terminalų tinklą. Jei užsakymą pateiksite iki 16 val. – krovinį paimsime kitą darbo dieną.
Jei gabenimas per terminalus netinka, atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome tiesioginį pilnų ir dalinių krovinių gabenimą.

Transportavimo paslaugas patogiai ir operatyviai galite užsakyti per „e-ace“ sistemą, kurioje taip pat galima sekti krovinio judėjimą ir apskaičiuoti transportavimo kainą. Kreipkitės dėl registracijos Kreipkitės dėl registracijos čia.

Vakarų Europa

Airija

Austrija

Belgija

Jungtinė Karalystė

Lenkija

Liuksemburgas

Olandija

Prancūzija

Šveicarija

Vokietija

Rytų Europa

Baltarusija

Čekija

Bulgarija

Kroatija

Rumunija

Slovakija

Slovėnija

Ukraina

Vengrija

Pietų Europa

Graikija

Ispanija

Italija

Portugalija

Turkija

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt