Transportas iš/į Austriją

Transportas iš/į Austriją

„ACE Logistics“, bendradarbiaudama su viena didžiausių logistikos įmonių Europoje, kasdien reguliariai veža grupinius krovinius iš Lietuvos į Austriją ir atvirkščiai. Automobiliai iš Lietuvos išvyksta kiekvienos darbo dienos vakarą. Kroviniai į Austriją pristatomi per 3‒5 darbo dienas.

Mūsų tinklo terminalai Austrijoje yra netoli didžiųjų miestų: Vienos, Graco, Klagenfurto, Linco, Insbruko ir Lauteracho. Iš šių terminalų sunkvežimiai vyksta tiesiai prie klientų durų, todėl visada greitai pristatome ir paimame krovinius.

Transportavimo užsakymus tos pačios dienos išvykimams priimame iki 12 val.*, o eksportuoti siuntas reiktų paruošti ne vėliau kaip iki 14 val.
(*Vilniuje ir rajone, Kaune).

Pristatymo laikas į Austriją priklauso nuo konkretaus regiono, tačiau paprastai vežama 3–5 darbo dienas, ir 2–4 darbo dienas, naudojantis greitąja paslauga „aceSpeed“ (skaičiuojama be paėmimo dienos). Jei siunta skubi, siūlome naudotis „aceSpeed10“ ir „aceSpeed12“ paslaugomis. Tokiu atveju prekės pristatomos atitinkamai iki dešimtos valandos ar vidurdienio. Jei pristatyti reikia itin skubiai, galime pasiūlyti specialų gabenimą pagal kliento norus ir galimybes. Mūsų pranašumas ‒ galimybė derinti specialųjį transportą su greitu įprastu transportu, todėl klientui galime pasiūlyti palankesnius transportavimo tarifus.

Maksimalūs per terminalus siunčiamų pakuočių matmenys gali būti 2,4 × 1,8 × 2,2 m, o didžiausias padėklo svoris ‒ iki 1000 kg.
Jei prekė didesnė, siūlome tiesioginį dalinių ir pilnų krovinių gabenimą.

Taip pat kasdien vežame krovinius iš bet kurios Vokietijos vietos į Lietuvą. Kroviniai greitai ir patikimai gabenami per terminalų tinklą. Jei užsakymą pateiksite iki 16 val. – krovinį paimsime kitą darbo dieną.
Jei gabenimas per terminalus netinka, atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome tiesiogiai vežti pilnus ir dalinius krovinius.

Transportavimo paslaugas patogiai ir operatyviai galite užsakyti per „e-ace“ sistemą, kurioje taip pat galima sekti krovinio judėjimą ir apskaičiuoti transportavimo kainą. Kreipkitės dėl registracijos Kreipkitės dėl registracijos čia.

Vakarų Europa

Airija

Austrija

Belgija

Jungtinė Karalystė

Lenkija

Liuksemburgas

Olandija

Prancūzija

Šveicarija

Vokietija

Rytų Europa

Baltarusija

Čekija

Bulgarija

Kroatija

Rumunija

Slovakija

Slovėnija

Ukraina

Vengrija

Pietų Europa

Graikija

Ispanija

Italija

Portugalija

Turkija

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt