"https://www.ace.lt/wp-includes/js/thickbox/thickbox.css?ver=5.2.4" Krovinių gabenimas geležinkeliu, Konteinerių pervežimas - Ace Logistics

Krovinių gabenimas geležinkeliu

Krovinių gabenimas geležinkeliu

aceRAIL – tai paslauga „Naujasis šilko kelias“, geležinkeliu jungianti Kiniją su Europa.

Kroviniai surenkami (importo atveju) arba pristatomi (eksporto atveju) visoje Kinijos teritorijoje. Organizuojamas tiek pilnų (FCL) konteinerių pervežimas, dalinių (LCL) krovinių gabenimas.

Pagrindinės traukinių stotys Kinijoje: Wuhan, Chengdu, Suzhou, Zhengzhou, Changsha, Xiamen, Xiʼan, Hefei.

Šiuo keliu gabenamas krovinys gavėją pasiekia greičiau, o paslaugos kaina yra tarpinis variantas tarp gabenimo oro bei jūrų transportu. Sujungiant Eurazijos traukinių linijas, sukuriamos sąlygos sklandžiam tranzitui, palengvinamos sienos kontrolės procedūros.

 

Kroviniai iš Kinijos

UAB ACE Logistics užtikrina, kad kroviniai iš Kinijos Europą pasiektų greitai ir sklandžiai. Kroviniai iš Kinijos gabenami oru, jūra, geležinkeliais. Esame vienintelė įmonė rinkoje, kuri geležinkelių transportu tiesiogiai pristato krovinius iš Kinijos į Baltijos šalis.

Per kiek laiko kroviniai iš Kinijos pasiekia Vilnių? Konteineriai Vilniaus terminale atidaromi maždaug po 14 dienų nuo pajudėjimo iš Kinijos stoties, todėl savo siuntinio sulauksite greičiau nei per mėnesį.

Kas lemia efektyvų krovinių pristatymą? Keletas veiksnių turi įtakos greitiems logistikos procesams. Visų pirma, iš stočių Kinijoje kroviniai pajuda kelis kartus per savaitę, todėl Baltijos šalis pasiekia dideli krovinių srautai. Antra, išvykimai vyksta ir iš kitų traukinių stočių Kinijoje. Svarbus veiksnys yra ir tai, kad išvengiama papildomų perkrovimų tarpinėse stotyse. Taip pat svarbu pabrėžti, kad gabenimas traukiniais yra ne tik kone greičiausias, bet ir ekologiškiausias bei saugiausias būdas pervežti krovinius.

UAB ACE Logistics įmonėje dirba tik logistikos profesionalai, turintys ne vienerių metų patirtį tarptautinėje rinkoje. Mums svarbus nuolatinis progresas ir naujovių taikymas, todėl neatsiliekame nuo rinkos tendencijų ir partnerių bei klientų poreikių.

Kokios kainos vyrauja rinkoje? Konkrečios kainos kroviniams iš Kinijos yra nustatomos atskiriems pervežimams. Geležinkelių transportu vienu metu galima vežti daug krovinių, o kuo krovinių daugiau – tuo mažesnės gabenimo kainos.

Turite klausimų dėl krovinių gabenimo iš Kinijos į Europą? Kreipkitės į mūsų komandą dėl asmeninės konsultacijos!

 

Daugiau informacijos:

Tel: +370 5 2106 104
El. paštas: rail@ace.lt

Verta žinoti:
– geležinkelių transporte 1m3 prilyginamas 500 kg;
– geležinkelių transporto vežėjų atsakomybė yra ribojama 2 SDR už 1 kg bruto svorio.

Copyright 2019 ACE Logistics UAB ace@ace.lt