Transportas iš/į Prancūziją

Transportas iš/į Prancūziją

„ACE Logistics“ automobiliai į Vakarų Europą išvyksta kiekvienos darbo dienos vakarą. Pristatymo ir surinkimo paslaugas Prancūzijoje teikia daugiau nei 50 mūsų tinklo terminalų, todėl krovinius pristatome labai greitai.

Transportavimo užsakymus tos pačios dienos išvykimams priimame iki 12 val.*, o eksportuoti siuntas reiktų paruošti ne vėliau kaip iki 14 val.
(*Vilniuje ir rajone, Kaune).

Pristatymo laikas į Prancūziją priklauso nuo konkretaus regiono, tačiau paprastai vežama 5–7 darbo dienas, o naudojantis greitąja gabenimo paslauga „aceSpeed“ – 1–2 darbo dienomis greičiau (skaičiuojama be paėmimo dienos). Jei krovinys skubus, siūlome naudotis „aceSpeed10“ ir „aceSpeed12“ paslaugomis. Tokiu atveju prekės pristatomos atitinkamai iki dešimtos valandos ar vidurdienio. Jei siunta ypač skubi, galime pasiūlyti specialų gabenimą pagal kliento norus ir galimybes. Mūsų pranašumas yra galimybė derinti specialųjį transportą su greitu reguliariu transportu, todėl klientui galime pasiūlyti palankesnius transportavimo tarifus.

Maksimalūs per terminalus siunčiamų pakuočių matmenys gali būti 2,4 × 1,8 × 2,2 m, o didžiausias padėklo svoris – iki 1000 kg.
Jei krovinys didesnis, siūlome tiesioginį dalinių ir pilnų krovinių gabenimą.

Taip pat kasdien gabename krovinius iš bet kurios Prancūzijos vietos į Lietuvą. Kroviniai greitai ir patikimai gabenami per terminalų tinklą. Jei užsakymą pateiksite iki 16 val. – krovinį paimsime kitą darbo dieną.
Jei gabenimas per terminalus netinka, atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome tiesioginį pilnų ir dalinių krovinių gabenimą.

Transportavimo paslaugas patogiai ir operatyviai galite užsakyti per „e-ace“ sistemą, kurioje taip pat galima sekti krovinio judėjimą ir apskaičiuoti transportavimo kainą. Kreipkitės dėl registracijos Kreipkitės dėl registracijos čia.

Vakarų Europa

Airija

Austrija

Belgija

Jungtinė Karalystė

Lenkija

Liuksemburgas

Olandija

Prancūzija

Šveicarija

Vokietija

Rytų Europa

Baltarusija

Čekija

Bulgarija

Kroatija

Rumunija

Slovakija

Slovėnija

Ukraina

Vengrija

Pietų Europa

Graikija

Ispanija

Italija

Portugalija

Turkija

Copyright 2020 ACE Logistics UAB ace@ace.lt